Świąteczna świeca "White Christmas"

70,00 zł

 "White Christmas" to kolejna świeca w mojej serii świątecznej, która wypełni Twój dom zapachem dzikich kwiatów rosnących w żywicznym lesie i bergamotki w sąsiedztwie fasoli tonka otulonymi  balsamicznym aromatem.  Świeca wykonana w małej manufakturze z pasją w zgodzie z naturą, z wosku kokosowo-sojowego, w efektownym szklanym naczyniu, z drewnianym knotem co daje równomierne wypalanie, ze szczelnym zamknięciem co pozwala zachować zapach na dłużej i zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń, wyróżnia się dużą wydajnością, czas palenia około 100h. W dzisiejszych czasach świece dostarczają nam nie tylko wrażeń zapachowych, stały się również elementem zdobiącym i nadają urokliwego akcentu naszym pomieszczeniom, więc doskonale nadają się jako prezent z okazji różnych uroczystości.

Pojemność ( ml )
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Wyjątkowa zapachowa świeca White Christmas , dzięki niej poczujesz się magicznie, a jej zapach uzupełni oprawę  Świąt Bożego Narodzenia :)

Wosk kokosowo-sojowy, na bazie którego powstają moje świece jest naturalny, biodegradowalny, jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska, stanowi świetną alternatywę dla parafiny, jest wydajny - pali się nawet do 50% dłużej od tradycyjnych świec parafinowych, ze względu na niższą temperaturę topnienia.

Szklany, elegancki w swej prostocie słoik z grubego szkła stanowi estetyczną ozdobę każdego wnętrza, drewniany knot zapewnia równomierne i stopniowe wypalanie się świecy.

Podczas pierwszego palenia świecy dobrze jest pozwolić, żeby wosk rozpuścił się równomiernie do krawędzi szkła słoiczka - dzięki temu unikniemy "tunelowania" świecy. Warto pamiętać aby przed ponownym odpaleniem świecy skrócić knot na wys. 0,5 cm, ponieważ zbyt długi knot może sprawić, że świeca będzie nadmiernie dymić. Świecę najlepiej palić od ok 1 godziny do maksymalnie 3-4 godzin. Nadmierne, długotrwałe palenie może skracać jej żywotność i powodować nadmierne przegrzanie wosku, nie należy dopuszczać do rozpuszczenia się całego wosku w naczyniu, gdyż może to powodować przemieszczenie się blaszki z knotem. Nigdy nie stawiamy zapalonych świec blisko siebie, ze względów bezpieczeństwa zawsze miejmy  palące się świece na oku, nie zostawiajmy  odpalonych świec w obecności małych dzieci.

 Zapachy, których używam przy tworzeniu świec  są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście  SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień 07.2019 (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) 

Certyfikacja wegańska – zgodnie z moją  wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt. Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.