Świeca sojowa "Black Opium"

70,00 zł

Blask palącej się świecy zawsze ma swój urok i tworzy niepowtarzalny nastrój. Świeca sojowa o zapachu Black Opium przywołuje odrobinę tajemniczości, jak dla mnie pachnie ciekawie, wyczuwamy w niej tangerynkę, czarną porzeczkę, po jakimś czasie uwydatnia się roża i różowa frezja wraz z jaśminem, całość dopełniają anyż, paczula z cedrem, wanilia i wetiwera, świeca ta nie tylko pięknie pachnie, ale również relaksuje i poprawia nastrój. Wosk sojowy, na bazie którego powstają moje świece jest naturalny, biodegradowalny, jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska, stanowi świetną alternatywę dla parafiny, jest wydajny - pali się nawet do 50% dłużej od tradycyjnych świec parafinowych, ze względu na niższą temperaturę topnienia.

Pojemność ( ml )
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Blask palącej się świecy zawsze ma swój magiczny urok i tworzy niepowtarzalny nastrój. Świeca sojowa o zapachu Black Opium przywołuje odrobinę tajemniczości, jak dla mnie pachnie ciekawie, wyczuwamy w niej tangerynkę, czarną porzeczkę, po jakimś czasie uwalnia  się roża i różowa frezja wraz z jaśminem, całość dopełniają anyż, paczula z cedrem, wanilia i wetiwera, świeca ta nie tylko pięknie pachnie, ale wypełniając swym doskonałym zapachem wnętrza naszych mieszkań również relaksuje i poprawia nastrój.

Wosk  roślinny na bazie, którego powstają moje świece jest naturalny, biodegradowalny, jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska, stanowi świetną alternatywę dla parafiny, jest wydajny - pali się nawet do 50% dłużej od tradycyjnych świec parafinowych, ze względu na niższą temperaturę topnienia.

Szklane, eleganckie w swej prostocie naczynie z grubego szkła stanowi estetyczną ozdobę każdego wnętrza, drewniany knot zapewnia równomierne i stopniowe wypalanie się świecy. Podczas pierwszego palenia świecy dobrze jest pozwolić, żeby wosk rozpuścił się równomiernie do krawędzi szkła słoiczka - dzięki temu unikniemy "tunelowania" świecy. Warto pamiętać aby przed ponownym odpaleniem świecy skrócić knot na wys. 0,5 cm, ponieważ zbyt długi knot może sprawić, że świeca będzie nadmiernie dymić. Świecę najlepiej palić od ok 1 godziny do maksymalnie 3-4 godzin. Nadmierne, długotrwałe palenie może skracać jej żywotność i powodować nadmierne przegrzanie wosku, nie należy dopuszczać do rozpuszczenia się całego wosku w naczyniu, gdyż może to powodować przemieszczenie się blaszki z knotem. Nigdy nie stawiamy zapalonych świec blisko siebie, ze względów bezpieczeństwa zawsze miejmy palące się świece na oku, nie zostawiajmy odpalonych świec w obecności małych dzieci.

Zapachy, których używam przy tworzeniu świec są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień 07.2019 (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Certyfikacja wegańska – zgodnie z moją wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt. Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

0 Przedmiot

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.